Bazény

1.8.2011

Ke krásnému a dokonalému vzhledu každého domu patří jednoznačně bazén. Jak lépe trávit teplé a slunečné dny, než relaxací u čiré, slunce odrážející se hladiny bazénu, užívat si vodní hrátky s dětmi, případně se udržovat v kondici plaváním? Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Váš sen se na několik okamžiků stane našim snem, který chceme splnit k maximální spokojenosti. Vše provádíme s největší důsledností a kvalitně. Vnímáme vodní svět vašima očima.

bazeny-15bazeny-5

Bazény betonové s obkladem

Tento typ bazénů patří mezi nejkvalitnější na trhu. Nabízí neobyčejné množství velikostí, tvarů, hloubek a druhů schodišť. Bazény se betonují jako samostatné vany z vodostavebního betonu. Tento materiál je roky prověřený a tedy velmi vhodný. Jejich povrch lze obložit skleněnou mozaikou nebo keramickým obkladem. Barevné možnosti těchto materiálů, případně jejich kombinace je nekonečná.

Betonové bazény se realizují jako skimmerové i přelivové. Vzhledem k náročnosti realizace a kvalitě použitých materiálů, se jedná o bazény vyšší cenové kategorie s delší dobou výstavby, při dodržení technologických postupů a přestávek. Tyto bazény patří mezi nejkvalitnější s nejdelší životností.

Vodotěsnost bazénu zajišťuje především:

  • kvalitní vodostavební beton
  • kvalitní hydroisolační stěrky
  • kvalitní opracování spár a prvků v bazénu
  • dodržení technologických postupů

borovka-011